• :הרצאות בנושאים שונים מתחום האמנות העכשווית
  • אספנות- מה מנחה את האספן מעבר לאהבת האמנות, כיצד מטפלים באוסף, מתי רוכש אמנות חובב הופך ל"אספן" מקצועי, מיהם האספנים המובילים כיום בשוק האמנות הישראלי, מה מאפיין את אוספיהם השונים ועוד..

    אוצרות- על מושג האוצרות ומשמעות הפעולה האוצרותית, על הקשר המורכב בין האמן לאוצר, על חללי תצוגה שונים וההבדלים ביניהם (גלריה, מוזיאון, חלל תצוגה פרטי מול ציבורי, ירידי אמנות, ביאנלות..), לקסיקון תערוכות- תערוכת יחיד, תערוכת תזה קבוצתית, רטרוספקטיבה. הטקסט האוצרותי המלווה את התערוכה- תפקידו ואופיו, תהליך פיתוחו של הרעיון האוצרותי, הקמת תערוכה- מקונספט עד בצוע ועוד..

    האמנות כשוק- כיצד מתמחרים שווי יצירת אמנות, כיצד מתנהל המסחר בשוק האמנות, מיהם הגופים ובעלי הדעה המעורבים בקביעת ערך עבודות האמנות וכו..

    סיורי אמנות בגלריות ובמוזיאונים לאמנות עכשווית בת"א וסביבותיה כמו גם בחללי תצוגה אלטרנטיביים, בחללי תצוגה פרטיים ומסחריים (כולל מפגשי אמן), ביקורי סטודיו. הסיורים מאפשרים הכרות מעמיקה עם סצנת האמנות העכשווית, פיתוח דיון ביקורתי על עולם האמנות, קבלת כלים לקריאתה ולהבנתה של האמנות העכשווית, הכרות עם מדיומים אמנותיים שונים ועם חללי תצוגה מובילים.